EUREKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Druzenje, diskusije, upoznavanje, humanitarne aktivnosti
 
HomeBORIS TADIC PRIVODI FORUMASE I_icon_mini_portalGalleryLatest imagesRegisterLog in

 

 BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE

Go down 
AuthorMessage
Kosovka
Admin
Admin
Kosovka


Female Number of posts : 336
Локација : Srbija, K&M
Посао/хоби : Profesor i humanitarac
Расположење : Optimisticko
косовка :
BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE Right_bar_bleue

Kosovka : 1
Registration date : 2008-07-28

cheet for users
ЕУРЕКА ЧАТ:
BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE Left_bar_bleue0/0BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE Empty_bar_bleue  (0/0)

BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE Empty
PostSubject: BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE   BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE Empty25.08.08 2:04

Бранка Стојановић (40), незапослени новинар из Београда и мајка троје деце, одазвала се јуче позиву Министарства унутрашњих послова од 13. августа 2008. у СБПОК, Михаила Пупина 2, соба 21, као осумњичена због „кривичног дела угрожавања сигурности из чл. 138 став 2, а у вези става 1 Кривичног законика РС.

Бранка, међутим, полицији није желела да да било какав исказ, осим да против ње подигну оптужницу ако за то имају елемената.
- Знам да нисам урадила ништа због чега бих требала да се плашим. Само сам на форуму интернет кафеа писала текстове политичке садржине, посебно после хапшења Радована Караџића, али никоме нисам претила нити било кога угрожавала. Истина, понављала сам упозорења која је Вјерица Радета изрекла јавно, да ће издајници српског народа бити кажњени кад-тад, али то свако зна. И не могу да верујем да се Борис Тадић сад и сукње плаши - изјавила је Бранка за „Правду” пошто се после три сата проведена у полицији на Новом Београду вратила својој деци.
Полицајци су, каже Бранка, били коректни у покушају да је саслушају. Али, пошто је одбила да да било какав исказ, сматрајући да низашта није крива, и потписала записник у коме је то констатовано, Бранка је на своју личну карту морала да чека два сата.
- Када сам интервенисала код портира, саветовао ми је да је „боље да седим и ћутим, јер имају они право и да ме задрже од 24 до 48 сати”. Исто ми је рекао и полицајац који је изашао да ми врати личну карту, код кога сам протестовала због толиког задржавања док ме кући чекају деца. Шта ће даље бити видећемо, али ја нисам повела са собом браниоца - адвоката, што ми је у позиву понуђено као могућност, јер сматрам да немам од чега да се браним - наглашава Бранка Стојановић.
Она каже да већ две године пише текстове политичке садржине на форуму интернет кафеа, али да је полицијски позив за саслушање уследио пошто је, највероватније, полицијском камером забележено њено свакодневно присусутво са децом на протестима поводом хапшења Радована Караџића.

Правда
Back to top Go down
http://eureka.admin007.net/profile.forum
 
BORIS TADIC PRIVODI FORUMASE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» TADIC I TACI VLADAJU KOSOVOM
» Tadic zabranjuje posetu porodice Karadzic Beogradu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EUREKA :: Politika :: Srbija-
Jump to: